Text

Om oss

Image
Text

Lars Ole Djuve

Telefon: 47 62 77 68
larsole@vvsinnlandet.no

Image
Text

Per Arne Høiby
Rørlegger, prosjektleder.
Telefon: 94 83 46 93
per@vvsinnlandet.no

Image
Text

Are Torseth
Rørlegger
Telefon: 90 81 78 69
are@vvsinnlandet.no

Image
Text

Roar Lillehovde
Prosjektleder, kalkulasjon
Telefon: 95 14 40 98
roar@vvsinnlandet.no

Image
Text

Svein Olav Løvlien
Rørlegger
Telefon: 94 13 82 31
steinolav@vvsinnlandet.no

Image
Text

Tage Lersveen
Rørlegger
Telefon: 91 11 84 31
tage@vvsinnlandet.no

Image
Text

Sorin Ionescu
Rørlegger
Telefon: 45 90 04 57
sorin@vvsinnlandet.no

Image
Text

Are Lund Vangen

Rørlegger
Telefon: 48 84 40 60

are.lund.vangen@vvsinnlandet.no

Image
Text

Klas- Andre Elisenberg
Rørlegger
Telefon: 95 97 81 89

klasandre@vvsinnlandet.no

Text


 "Trenger dere nytt bad kan vi tilby komplett bad, med snekker, flislegger, elektriker,

eller kun rørleggerarbeid. Det er opp til dere"

 


Image
Text

Kontakt oss

90 41 62 60

Googlemap
Form2
Navn
Navn er påkrevd
E-post
E-postadresse er påkrevd
Melding
Vennligst skriv inn en melding. Feltet er påkrevd
Send
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon